«فونت‌ایران» حامی ویژه رویداد فریلند

رویداد فریلند ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه در مرکز همایش‌های منطقه آزاد انزلی برگزار میشه. این رویداد درباره فریلنسینگ هست. مطمئناً تعداد زیادی از طراحان ایرانی به صورت آزاد و فریلنس مشغول به کار هستن و دوست دارن بدونن چطوری می‌شه به این سبک کار کرد، از زندگی لذت برد و درآمد را افزایش داد برای همین ما فکر می‌کنیم موضوع این همایش به مخاطب‌های فونت‌ایران مربوط میشه و بهتره ازش حمایت کنیم.

فونت ایران در رویداد فریلند کدهای تخفیفی به شما میده که با اون می‌تونید فونت دانا اقتصادی را بصورت رایگان دانلود کنید.

هر کد تخفیف از ۶ حرف یا عدد انگلیسی درست شده که ما فقط یک قسمت از ۶ قسمت را به صورت یک کارت در بسته پذیرش شما قرار دادیم.
به کمک رنگ‌ و شماره‌ی کارت میشه ۵ قسمت دیگه را پیدا کرد. برای این کار لازمه تصویر کارت را با #فونت‌ایران و #فریلند به اشتراک بگذاری.

این کارت‌ها ۴ تا خاصیت داره:
اولی اینکه بهانه‌ای هست برای دوست پیدا کردن و شبکه‌سازی در رویداد.
دومی اینکه می‌تونی با کد تخفیف ۶ قسمتی فونت دانا اقتصادی را رایگان دانلود کنی.
سومی اینکه می‌تونی با برعکس کردن کد تخفیف (از ۶ به ۱) برای همه فونت‌ها و لایسنس‌ها ۳۰ درصد تخفیف بگیری.
چهارمی اینکه یادت می‌مونه طراحان فونت هم مثل این بازی، با اشتیاق و تلاش زیاد دونه دونه حروف را طراحی می‌کنن وکنار هم قرار میدن تا به نتیجه برسن 🙂

امیدواریم رویداد فریلند بهتون خوش بگذره و پر از تجربه‌ها و خاطرات خوب باشه.

اشتراک گذاری این پست :

دیدگاه‌ها

rraammttiinn83@gmail.com
رامتین
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۹

با عرض سلام و ادب و احترام به طراحان فونت فارسی وبسایت فونت ایران. بنده فونت ایران سنس رو خریداری و دانلود کردم و خیلی هم راضی بودم ولی یک مشکل دارم.نمیتونم فونت گوشیم رو به ایران سنس تغییر بدم. مدل گوشی: Samsung Galxy A3 2016 سامسونگ گلکسی آ۳ ۲۰۱۶ . لطفا راهنمایی کنید. با تشکر.