فونت‌ایران برنده تندیس جشنواره وب و موبایل

فونت‌ایران در دوازده‌ همین جشنواره وب و موبایل ایران برنده تندیس در بخش مارک‌فایل‌های دیجیتال شد.

جشنواره وب و موبایل ایران امسال دوازدهمین دوره خودش رو برگزار کرد. این جشنواره رقابتی به لحاظ سابقه معتبرترین میدان رقابت بین وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی هست.

در این دوزاده سال به مرور روند قضاوت در این رقابت بهتر و عادلانه‌تر شده. روش انتخاب یه این شکل هست که هر وب‌سایت‌ می‌تونه بصورت رایگان و آزاد در بخش مربوط به خودش شرکت کنه.
بخش‌های متنوعی در جشنواره وجود داره که بر اساس نوع کسب و کار و حوزه فعالیت، شرکت کننده لازمه در حوزه فعالیت خودش شرکت کنه.
فونت‌ایران با توجه به نوع فعالیتش لازم هست در بخش فروشگاه‌های محصولات دیجیتال شرکت کنه. این دسته مربوط به فروشگاه‌هایی هست که محصولات نرم‌افزاری می‌فروشن مثل انواع وب‌سایت‌های فروش قالب، اسکریپت، فونت و…
در مرحله اول همه شرکت‌ کننده‌ها به همدیگه رای میدن تا در هر گروه نها‌یتا ۵ وبسایت به مرحله فینال برسن و اصطلاحا کاندید جایزه بشن.
در مرحله دوم اما یک گروه داوری شامل تعداد زیادی از باتجربه‌های . حوزه طراحی وب و کسب و کار اینترنتی به همه وبسایت‌ها امتیاز میدن تا در مجموع برنده تندیس مشخص بشه.
وبسایت فونت‌ایران در یازدهیمن دوره جشنواره در بخش مارکت فایل‌های دیجیتال کاندید جایزه شد اما برنده تندیس نشد (برنده دور یازدهم وبسایت ژاکت بود) و اما امسال فونت‌ایران با وبسایت جدیدش در جشنواره شرکت کرده بود که ضعف‌های طراحی سابق رو نداشت و تونست برنده بشه و تندیس جشنواره رو به خودش اختصاص بده.

با امید به اینکه وبسایت فونت‌ایران همچنان بتواند روند رشد و پیشرفت خود را حفظ کند و به هنر و صنعت طراحی در ایران کمک کند.

فهرست فینالیست‌ها و برندگان در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران.

اشتراک گذاری این پست :

دیدگاه‌ها

bagher.pebs@yahoo.com
سان کد
۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۵:۳۴

خیلی از این انتخاب خوشحال شدم.
دلیلش هم این هست که محصولات ما بدون فونت های شما قابل تحمل نیست???
موفق باشید